Pokud bychom matku a Češku nahradili někým jiným slovem – židem, blbcem, muslimem (správná odpověď IVČRN) nebo cikánem (protože všichni kradou a zneužívají sociální dávky), dostali bychom asi stejně hodnotný článek. Do Vesmíru se vejde, jenom ta píča co ho napsala, tak inteligence zašlá s jejím životem nemá (v hodnotě -%1) co Světu předat, protože hodnota sdělení negativně převyšuje hodnotu nadpisu.

Člověk by měl k lidskému životu přistupovat konečně tak, že jeho jakákoliv hodnota v podobě božství sebe sama a Šéfa Vesmíru, je život všem lidem rovným. Možná si myslíte, že AHA, SUPER, IVČRN a Babišovy koblihy o volitelnosti ANO! jsou znakem úspěšných lidí, ale věřte, že jsou to třeba jenom více hlídaní lidé; například Obama a Putin: oba jsou natolik jiní, že by se mohli od sebe učit, ukázat jeden druhému svou sílu, odhalit se, protože odhalení silných a slabých stránek nevede u člověka k oslabení, ale k opaku, tedy posílení u Boha!

Možná jsou někteří slavní jak krásná Beyonce (jsem rád, že se ženy se zadkem dostávají zase do módy – moje manželka tančí stejně dokonale sexy tanec), možná jsou tak bohatí jako Kellner, o kterém si ilumináti myslí, že je to jenom Klausova figurka na kupónové privatizaci, ale člověk by všechny tyto republikové negace měl přehlížet a věnovat se své vnitřní kráse a své vnitřní nedokonalosti, protože i lidská nedokonalost je krásná a Bůh si ji tak přál!

Proto je možné, že Boží boží (pro mě) přání bude Mesiáš v podobě černošské muslimky, což by naše EGA nikdy nepřipustila!

A co kdyby ta Mesiáška přimigrovala do ČR právě teď?! Nebyla by to náhoda jako vyhrát 2 mld CZK v loterii?

12 Komentářů

 1. 30.5.2015 – 12 Sivan 5775 v 16:32 — Odpovědět

  No, Davide, ono to odhalování taky není všechno, ono se pak může stát, že člověk snad na ty svoje slabé stránky začne být pyšný nebo co, na to, jak se umí statečně odhalovat… a nějak mu uchází, že by se je možná spíš měl snažit potlačovat, ne je statečně vystavovat…
  Jinak, té "píče" jak píšeš se vůbec nedivím, že napsala vyděšený článek. Asi paní není rasistka, tak si agresivní chování studentíků vysvětlila tak, že musejí být něčím doblblí. Mě mnohem víc zaráží chování té zahraniční vysokoškolské omladiny, nepěkná předzvěst.

  2
  0
 2. 30.5.2015 – 12 Sivan 5775 v 17:23 — Odpovědět

  A jak by se Danielo, měl chovat k cizím slabým stránkám, když je odhalí? Měl by na ně poukázat, měl by se s nimi smířit, pokud člověka má opravdu rád?! A když každý stejně má rád sebe a odhalí své slabé stránky, opravdu slabé stránky které mu ubližují už jenom na mě pomyslí, to nejtemnější já, nezačíná ho tím pádem řešit?

  Danielo v pohodě, na to máš právo, ale je potřeba selektovat nadpisem o koho se jedná? Řešíme takhle moraváky, katolíky…?

  Včera jsem byl ve 2 v noci v MC Donaldu na Pavláku v Praze. Byla tam skupina 10 muslimů (samí muži) a u druhého stolu byli 2 děvčata kolem 18 let a 1 mladý muž s notebookový batohem a bundou si s nimi povídal. Když vstalo 10 muslimů po jídle, a pomalu začali házet obaly od jídla do koše a odcházet, díky poloprázdnému fast fooduse všichni otočili, včetně toho mladého muže. Zvedl jsem taky oči od knihy. Když jsem se podíval zpět, všiml jsem si že mladý muž hledá dvě dívky, svůj batoh a bundu. Ani jedno nikde nebylo. Všichni 3 mluvili česky a nevypadali, že by brali drogy. Muslimové pryč a mladík pobíhá po MC a kouká se jestli se mu neschovali za sloup. Nic jsem neviděl, jenom jsem přemýšlel o tom, že když se s někým ten večer seznámíte a pak zajdete po pár drincích na cheese a ony Vám ty příjemné mladé dívky ukradnou věci, kde vlastně žiju, co je to za svět, a zda můžu věřit vlastně někomu s kým si povídám, když stejně nakonec má zcela jiné záměry.

  0
  0
 3. F.Bassola
  30.5.2015 – 12 Sivan 5775 v 18:25 — Odpovědět

  "Vážení čtenáři, jelikož jsem incident viděl na vlastní oči, dovolím si k němu napsat pár slov.
  1) Nebylo to zdaleka tak dramatické, jak líčí "kolegové" z jiných médií. Skupina arabských studentů, kteří v Olomouci normálně fungují a nikdy s nimi nebyl žádný problém, vyjádřila zcela pochopitelně svůj nesouhlas s xenofobní peticí. K pošťuchování (ano, nebyl to žádný útok) došlo až po provokacích iniciátorů petice
  2) Jestli mě něco znepokojilo, bylo to chování iniciátorů petice. Paní, co celou dobu stála u petičního stánku a píše tady do naší diskuze, najednou hystericky běhala a křičela (na adresu studentů): "Proboha, kde se tady ti lidi vzali, my je tady nechceme." Daleko větší znepokojení ve mě ale vyvolala organizovanost celé petiční akce, na náměstí působilo hned několik aktivistů skupiny Islám v ČR nechceme, měli jej rozdělené na zóny a cíleně vyvolávali v lidech paniku. V několika těchto lidech jsem poznal někdejší (a zřejmě stálé) sympatizanty nacismu a adorovatele Adolfa Hitlera (neonacistickou scénou v České republice jsem se dlouho zabýval a její aktéry znám, několikrát jsem proti nim svědčil u soudu).
  3) Výrok o otrocích jsem neslyšel. Většina studentů mluvila v arabštině, nevím, jestli bylo na místě tolik kovaných arabistů, aby jejich komunikaci dokázali přeložit. Zato jsem slyšel slova organizátorů petice "jak by s tímto plevelem rychle zatočili a že existuje jen jedno řešení"
  4) Chápu znepokojení lidí z faktu, že Česká republika bude přijímat uprchlíky z arabských zemí, nicméně se jedná o marginální číslo. Ve skutečnosti podobný počet uprchlíků přijímáme každý rok a nikdy o tom nikdo nemluvil, protože to nikdy nebyl žádný problém.
  Lidé bděte, ale nenechávejte se zmanipulovat.
  Martin Dostál, šéfredaktor Olomouckého deníku"

  0
  1
 4. danny
  30.5.2015 – 12 Sivan 5775 v 18:51 — Odpovědět

  Ešte naštastie okrem slovíčka xenofobia,máme ja oikofobiu,xenofíliu.smile
  Miesto plamenných výziev(o manipulácii)je podstatnejšie aby,,príjemcovia"apelu sa stali adespotos(ten ktorý nemá pána) a autokrates(byt zvrchovaný)a xenofobia by zmizla.smile

  0
  0
 5. 30.5.2015 – 12 Sivan 5775 v 19:51 — Odpovědět

  Pokud má člověka opravdu rád… to mi řekni, Davide, co je to za lásku k člověku, když tady o té paní, která se bojí islámu (a snad podle tebe hystericky generalizuje) napíšeš, že je blbá píča? Mimochodem, co mi to jen připomíná? Tímto jí chceš pomoct vypořádat se se slabýma stránkama? Tak si s ní zkus třeba popovídat, pro začátek, možná to bude pro ni pochopitelnější projev lásky, než když ji takto veřejně otituluješ.
  Jinak ty kvóty jsou i podle mě pěkná blbost a jsem proti. O tom se dá diskutovat. Vyhrožovat, urážet, převracet stánek… to má ale vskutku ke slušné diskuzi daleko.

  2
  0
 6. 30.5.2015 – 12 Sivan 5775 v 21:28 — Odpovědět

  @Danielo ani jeden z nás tam nebyl, tím bych začal..

  Ale třeba stejně jak cizí a NO NAME si mohu připadat jako Čech na M18, viz dřívější diskuse k jinému článku a vyburcuje mě to k útoku, stejně to mohli prožívat oni, možná zareagovali neadekvátně, ale byl tam opravdu prostor pro diskusi. Píča nebo Čurák jsou od jednoduchého člověka jako já reakcí na člověka, se kterým nechci vést diskusi, protože už on ji začal svou nenávistí a agresií, i já sám se považuji za Čuráka

  0
  1
 7. kochavi
  30.5.2015 – 12 Sivan 5775 v 23:20 — Odpovědět

  Davide, takhle přece ne. Když nesouhlasím, mohu argumentovat, samozřejmě i ostře:) Ale byla by věčná škoda, kdyby ses ztratil mezi nadávkami. Nerada tě takto vidím. Zvedni hlavu výš, máš na víc:)

  0
  0
 8. 30.5.2015 – 12 Sivan 5775 v 23:26 — Odpovědět

  Davide, banda mladíků na dva lidi, z toho jedna vystrašená ženská, žduchání, převrácení stánku, zásah policie… jaké vyburcování k útoku? To bylo připravené zastrašování, žádné náhodné vyburcování, že by se bandička dvaceti mladíků jen tak náhodně procházela a najednou je něco tak vytočilo, že se neovládli… Nebyli jsme tam, co všechno si stačili říct obě strany nevíme, ale určitej obrázek si udělat můžeme.

  Nevím, jakou agresivitu a nenávist u té paní máš na mysli, to jako že nabízela k podpisu tu petici?

  2
  0
 9. 30.5.2015 – 12 Sivan 5775 v 23:30 — Odpovědět

  @Kochavi mít na víc a jistě to znáš, není chtít od života víc a mít chuť dělat víc, přesto díky za upozornění, kterého si vážím, od Tebe obzvlášť:

  Kochavi i Dado, čtenáři, omlouvám se, další foul, dělám samí přešlapy, sorry

  2
  0
  • kochavi
   31.5.2015 – 13 Sivan 5775 v 13:14 — Odpovědět

   Ale vůbec ne. Nic nezkazí jen ten, kdo nic nedělá:) Máš sice prudší temperament, ale to neznamená, že nejsi fajn:)

   1
   0
 10. 30.5.2015 – 12 Sivan 5775 v 23:44 — Odpovědět

  Přijedeš Kochavi 21?

  0
  0

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

Židovské muzeum Vás zve - červen 2015

Další článek

První africká konference o holokaustu začne v pondělí v Dakaru