Ortodoxní židovská skupina si najala Mexičany, aby v černých kloboucích a s falešnými vousy a loknami během sobotního průvodu gayů protestovali proti homosexualitě.

Fotografie, které pak uveřejnil deník The New York Times, ukazovaly protestující Mexičany za policejními zábranami, jak drží logo Výboru židovské politické akce a plakáty s nápisy „B-h stvořil Adama a Evu a ne Adama a Stevea“ a „Judaismus homosexualitu zakazuje“. Když se jich novináři zeptali, zda jsou židé, jeden z demonstrantů odpověděl, že nikoliv, a dodal, že jsou Mexičané, pro tuto demonstraci najatí.

Heshie Freed z Výboru židovské politické akce (VŽPA) potvrdil, že demonstranti byli placeni a vysvětlil, že VŽPA se k tomuto řešení rozhodlo proto, aby uchránilo studenty ješivy – kteří jindy chodí na demonstrace osobně – od nevhodných scén, kterým by během průvodu gayů mohli být vystaveni.

„Rabíni řekli, že chlapci z ješivy by tam neměli chodit kvůli tomu, co by na průvodu viděli,“ objasnil situaci Freed.

Žádný komentář

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

Luteránský pastor viní židy z destrukce křesťanských hodnot

Další článek

Čím jsem multikulti obohacen?