Tak jestli si tohle myslíte, tak vězte, že žijete ve stereotypech 20 století, ale teď je jiná doba a samozřejmě platí a vždycky platilo, že rodiče si vybíráme))

Jak to pochopit? Osobně z vlastní zkušenosti vím, že když jsem se narodil, věděl a viděl jsem stejné věci jako nyní, ne samozřejmě tak barvitě, ale v podstatě jak jsem stárnul, viděl jsem stále stejné věci: bylo to DOBRO a to ZLO. Dneska je to všechno barevnější, lež např. nadřízenému není vždy lží, protože má třeba nádech loajálnosti a strachu neztratit pracovní pozici; milovat už není tím sexuálním pudem a vášní, nýbrž obdivem k člověku ke kterému Vás váže tolik různorodých vzpomínek a tak bych mohl pokračovat.

Naše duše plují Vesmírem a když se má narodit nový život na Zemi, domlouvají se a spekulují a hádají se, jaká duše to které tělo obšťastní svým a jeho životem. Rodiče si opravdu vybíráme, protože když jsem se podíval v roce dvou třech na svou matku uvědomil jsem si že ji vlastně znám z minulých životů a když umřela babička, uvědomil jsem si že můj syn se v ní narodil.

Už dlouho na světě nebyl žádný velikán, opravdový velikán (nemíněno politiky a popové hvězdičky, která nabírají na intenzitě s každou další lajnou koksu v nose). Myslím velikána, který by přes svůj těžký život dokázal bez prostředků, životem na samotném dně něco opravdu velikého. Toho velikána já osobně vidím v jednom člověku, nijak konkrétním, jehož život bych třeba přirovnal k životu uprchlíka, jež je tu kvůli tomu, aby vyvrátil mýty, tradice, aby nám všem ukázal pravdu, a třeba i tu pravdu že rodiče si vybíráme.

Copak matky necítíte, že přesně tohle je Vaše dítě, a Vaše děti necítí že přesně tohle jsou jejich rodiče. Vím, že to cítíte, jenom jste se tímto pohledem nebyli třeba ochotni podívat.

Naučte své děti věřit v jejich pravdu, protože jejich pravda je stejně pravdivá jako ta cizí nebo ta Vaše!

Happy New Year 5776

Žádný komentář

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

Pámbu s těžkým zadkem?

Další článek

Chyba prvního dojmu