Přišly na to vlastně moje děti, i když se tak chováme všichni. Ella i Sam mají rádi nugetky s hranolkama z Mekáče (omlouvám se všem hipsterům rodičům a všem neočkovaným bio dětem, ale my opravdu jíme, co nám chutná) a Ella vždycky jí první hranolky protože, jak mi pověděla, to nejlepší se nechává nakonec. Sam zase jí taky na začátku hranolky, ale protože je má radši a nugetky bere jako zpestření a někdy přikousne. Dnes když mi Klárka (žena) koupila dvě piva (jednu oblíbenou Plzničku a jeden Bráník), vypil jsem se žízní Bráník a nyní k článku vychutnávám malými doušky mou Plzeň). Zachoval jsem se stejně jako Ellinka.

Nemám rád lidi, kteří tvrdí, že mají pravdu: “já jsem ti to říkal” a tyhle formulace, protože již Hospodin který je v 01 tedy v absolutní hodnotě binárního čísla, vymyslel ke každé situaci dvě pravdy a tisíce pohledů. Podívejte se na naši Zemi: někde začíná týden v pondělí a někde v neděli, někde vsází na maximální zodpovědnost člověku vůči vlastnímu životu a někde vsází na maximální sociální jistoty, někde vsází na emancipovanost žen a jinde ženy nesmějí ani samotné z domu. Pravda je ale relativní a jenom když vyslovíte, že mluvíte pravdivě, lžete! Lež taky není absolutní, ale má dva pohledy, dvě pravdy. Klidně Vám budu lhát do očí, přesto svému Bohu ve své hlavě vysvětlím proč jsem to tak udělal, ale nejbolestivější je lhát sám sobě, protože pak člověk se sám před sebou ztrácí. Zažil jsem to, nalhával jsem si něco, ale když tomu neuvěříte Vy, proč by tomu měli uvěřit jiní?

Buďte k sobě upřímní, protože 21. století je o podstatě člověka. A podstatu můžete najít jenom tehdy, když najdete podstatu sami sebe! A každý ji má samozřejmě jinde, tak vzhůru, vydejme se našimi cestami!

Žádný komentář

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

FBI zničilo důkazy o milionových zpronevěrách

Další článek

Nesvoboda svobody