Je to stále stejné, lidstvo se pohybuje v cyklech. Nejhorší období zažívá vždy tehdy, když někteří nebo nikdo ze sedmi miliard lidí neurčí CÍL nebo  určí chybný cíl, kterému uvěří ostatní. Ten cíl může být jakkoliv vzdálen v budoucnosti, přesto čím více lidí tento sen zná a případně se s ním ztotožní, tím rychleji se splní. Samotné určení v čase se mění. A rychlost, kterou nabírá je právě ta rychlost světla.

Války, finanční krize nevznikají kvůli penězům, jak jsem se vždycky mylně domníval, ale kvůli moci vládnout co největšímu území, peníze v těchto případech a spokojenost ať už vlastní nebo občanů byla druhotná.

Ale stačí jedna obět, ale nikoliv potřísněna krví, ale potřísněna duší svojí vlastní oběti. To je název pro počtáře. Počtářů se rodí málo, ale přesto byste je v každém století měli povolat, aby spočítali naši budoucnost a případně ji upravili.

Zdroj: http://www.suenee.cz/kvantova-fyzika-budoucnost-zpusobuje-minulost/

1 Komentář

 1. danny
  12.10.2015 – 29 Tishri 5776 v 07:04 — Odpovědět

  Už len okrajovo(na margo,že budúcnost spôsobuje minulost).
  Vedel to už bez kvantovej fyziky Homer,jeho Helenos(pre Roberta,syn Priama a Hekabé,viac-Iliada),bol aj veštec,ale iného razenia.Na rozdile od iných veštcov dokázal neobyčajne presne predpovedat-MINULOST,aniž by z nej poznal akúkolvek podrobnost.Veštil zpätne.(Pri troške rozmyslu sa spätosti dá porozumiet.).

  0
  0

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

Katy a Agi

Další článek

Blíží se světová vodohospodářská výstava a konference v Tel Avivu