Je smutné, odejde-li člověk přirozenou cestou, je velmi smutné, pokud je člověk zabit ve válce se zbraní v ruce, je nepředstavitelně smutné a neodpustitelné, když člověka zabijí jako nevinnou oběť, která se nemohla bránit. Ale i přesto, myslet si, svět je pouze dvoubarevný, máme dělit lidi na přátele a nepřátele, ne, takový pohled mít nechci, odmítám ho. Nejsou jen lidé dobří a zlí, ale jsou lidé nemocní a zdraví. Choří lidé, kteří trpí velmi vážnou chorobou duše, lidé malomocní nepřejícností, lidé, kteří těžce ochuravěli nevraživostí, lidé, kteří vyžadují odbornou péči.

Ti, kdo vymysleli a provedli bezprecedentní ohavné teroristické útoky v pátek třináctého v Paříži, jsou perverzní a zvrhlí, jsou vážně nemocní, těžce onemocněli nevyléčitelnou chorobou, která již od nepaměti má jméno: Závist.

Oni se mstí, protože se jim nedaří, mstí se na nevinných obětech a za cíl si vybrali místa, kde se lidé radují a tancují, společně se rozhodli strávit páteční večer. Mladí, veselí lidé, kteří se během deseti až patnácti minut staly nevinnými oběťmi v koncertní síni Bataclan[1].  Šťastní lidé, občané svobodného liberálně-demokratického státu, který nevede dobyvačnou válku a nezneužívá svého mocenského postavení, jehož občané se těší svobodě, rovnosti a bratrství se staly oběťmi blízko sportovního stadiónu, v známém obchodním centru… a proč, ptám se, a proč? Protože perverzní, zvrhlé a churavé vrahy zachvátila strašlivá nemoc Závist. Protože ti nemocní lidé mladým Francouzům a Francouzkám nepřejí jejich život. Jejich evropský životní styl. Ano jen proto je zabíjeli, nevinné oběti, pouze z tohoto důvodu.

Zhmotnění této strašlivé choroby, ohnisko této ošklivé nákazy, se nyní nalézá v DAIŠ, sami muslimové prchají, nechtějí se nakazit, chtějí si zachovat zdravý rozum, chtějí žít v míru a klidně i v nemuslimské zemi, ale bez pocitu ohrožení, bez toho, aniž by je ti druzí muslimové nakažení hrůznou nákazou mučili a vraždili.

Dívám se do tváří vojáků DAIŠ a skutečně, jsou to tváře nemocných lidí příšernou chorobou od nepaměti známou jako Závist. Čeho chtějí dosáhnout tak zavrženíhodnými činy? Mám obavy, že jim jde pouze o to jediné, aby škodili, jako virus nebo bacil, který napadne zdravé tělo. Pak se musím ptát, co zastaví takovou nákazu, snad přejícnost, která je opakem závisti, možná láska, která je protipólem nenávisti, nebo snad odpuštění, jež je opakem mstivosti. Domnívám se, ale že na chorobu, jíž trpí vojáci DAIŠ a jejich přívrženci, platí jediný lék, aby se zbraně v rukou radikálů proměnily na pracovní nástroje a místo ničení, aby začali závistivci budovat, místo zabíjení, aby začali léčit zemi svých otců. Aby se tamější králové, prezidenti a premiéři, ti všichni, aby se už konečně stali muži na svých místech a podporovali růst a prospěch. Jedině tak by celý svět přesvědčili o tom, že také islám je dobrý a laskavý, že islám není ničivý, zlý…

[1] https://cs.wikipedia.org/wiki/Bataclan

6 Komentářů

 1. Karel79
  15.11.2015 – 3 Kislev 5776 v 15:06 — Odpovědět

  Takto plochý pohled na události je signifikantní z naprostého nepochopení skutečných příčin muslimského moru v Evropě. Qui bono: Kdo má zájem na devastaci Evropy a dovést obyvatelstvo do nevzdělané a otupělé masy ? Navíc už předem zajištěného ovládacího mechanismu ještě tupějšího a agresivního muslimského živlu ? Živlu, který není zvyklý pracovat, ale brát si ze svého okolí bezostyšně cokoli chce ? Nejspíš je v pozadí strýček SAM, který má jasno o tom, kdo bude ovládat svět pomocí podobných svinstev. A jako bonus bude mít doma světové zásob ropy. Takže, vážení naivové pálící svíčky: pomocí svíček a " korektních " keců jen urchlujete náš společný zánik.

  9
  6
 2. robert
  15.11.2015 – 3 Kislev 5776 v 17:00 — Odpovědět

  Děkuji za komentář Karel 79.
  *Můj pohled je zcela určitě pohled člověka, který si uvědomuje, že normální (psychicky zdravý) jedinec neplánuje vraždění bezbranných a nevinných lidí.
  *K další části Vašeho komentáře si dovolím se vůbec nevyjadřovat, :-)

  7
  4
 3. Tony
  15.11.2015 – 3 Kislev 5776 v 19:45 — Odpovědět

  Nejsem takový mistr, abych poznal nemocného podle fotografie. Ale ptám se, odkud bere iSIS finanční a materiální podporu? Odkud má peníze, komu prodává ropu? Jak to, že má podporu místních lidí z ghet, co poznali blaho svobodné společnosti? Proč má podporu obyvatel na ovládaném uzemí? Miliony uprchlíků předvedli akorát dobré nohy. A nejsou to jen ženy, děti a starci. Když je jich tak málo, proč je neeliminovali? Zřejmě mají tichou podporu.
  Připomíná to hnědý mor, který začala rovněž šířit partička neuspěšných bláznů, ovšem s tichou podporou širokého okolí. Skončilo to válkou a šoa. Tenkrát četli Mein Kampf a dnes recitují, protože číst neumí, něco podobného.

  6
  4
 4. robert
  15.11.2015 – 3 Kislev 5776 v 20:06 — Odpovědět

  Děkuji za komentář TONY.
  *Finanční a materiální pomoc – z prodeje ropy přes třetího, loupeže, peníze od příznivců, atd.
  * Muslimové z chudých čtvrtí či ghet, hledají řešení a rychlé, jednoduché, a to jim nabízí DAIŠ.
  * Terorismus je hnusný a nebezpečný právě proto, že nikdy nevíte, kde teroristé udeří.
  * Hnědý mor se rozšířil, protože milióny Němců uvěřili v blažený život pod vládou Hitlera. Muslimové, kteří útočili jsou v menšině i v samotném muslimském světě.

  6
  2
 5. alexandr babic
  15.11.2015 – 3 Kislev 5776 v 21:09 — Odpovědět

  "Hnědý mor se rozšířil, protože milióny Němců uvěřili v blažený život pod vládou Hitlera. Muslimové, kteří útočili jsou v menšině i v samotném muslimském světě."

  – proc umirneni muslimove stale mlci?
  – mlcici vetsina v nacistickem nemecku taky byla zodpovedna za zlo cinene mensinou
  – islam potrebuje reformaci nebo musi byt v evrope zakazan

  7
  1
 6. robert
  16.11.2015 – 4 Kislev 5776 v 09:47 — Odpovědět

  Děkuji za komentář ALEXANDR BABIC
  * umírnění muslimové proč mlčí? Proč mlčeli občané bývalého Československa dlouhých jednadvacet let po ruské okupaci?
  * V nacistickém Německu mlčící většia nebyla. Lidé si Hitlera zvolili a oslavovali ho ve statisícových davech a mnohde i v miliónových shromážděních
  * Reformace islámu podle mě nemůže nastat, ale jeho pozvolný zánik si myslím že ano

  4
  2

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

Francii znovu zasáhl terorismus

Další článek

Ron Arad – izraelský designér