„Vypadněte z mé země, špinaví muslimové,“ řval muž na židovskou rodinu v newyorské podzemce. Ženy opakovaně udeřil.

Došlo k tomu ve chvíli, kdy sedmapadesátiletá žena s dospělou dcerou pokojně vystoupily z metra a zamířily k východu. Když mladší žena agresora požádala, aby zopakoval, co jim právě řekl, plivl jí do obličeje a začal obě ženy bít pěstí do obličeje a do těla.

Čtyřicetiletý útočník, kterého na místě vzápětí zadržela policie, byl identifikován jako Dimitrious Zias a ukázalo se, že byl pod vlivem alkoholu. Již dříve měl s policií co do činění, když před několika lety v obchodě zamířil kameru svého telefonu pod sukně cizí ženy.

Výskyt trestných činů motivovaných nesnášenlivostí k jinému etniku, náboženskému vyznání nebo sexuální orientaci vzrostl oproti loňsku v New Yorku o třetinu. O 48% se zvýšil počet útoků na muslimy.

Nejedná se přitom o úplnou novinku – již před několika lety proběhla tiskem zpráva o muži, který byl vysazen z letadla společnosti Air Canada Jazz, protože se před odletem z Montrealu do New Yorku modlil s pokrytou hlavou. Přestože palubní posádka ujistila okolí, že modlící se muž není muslim, kvůli stížnostem pasažérů musela židovského cestujícího vyřadit z přepravy.

3 Komentářů

 1. Václav Kubka
  25.10.2017 – 5 Heshvan 5778 v 18:56 — Odpovědět

  Opakování jest matkou moudrosti _ https://www.youtube.com/watch?time_continue=272&v=C66ULVH4ogA

  1
  0
 2. woodoo
  8.5.2018 – 23 Iyyar 5778 v 17:01 — Odpovědět

  No…, moc hezké… nadpis jaksi ouplně nekoresponduje s obsahem, ten je tedy spíše jen propagandou… viz citace níže!

  „Přestože palubní posádka ujistila okolí, že modlící se muž není muslim, kvůli stížnostem pasažérů musela židovského cestujícího vyřadit z přepravy.“

  Jde tu zcela jistě pohříchu o jinou věc! "O)

  2
  0
 3. Erich
  16.5.2018 – 2 Sivan 5778 v 10:08 — Odpovědět

  Woodoo zdravím Vás. Víte já měl za to že článek je o tom, jak mimořečtí Řeci rádi útočí na zašátkované ženy, protože právě ta zašátkovanost bývá signifikantním projevem perverzního náboženství jež vyznávají, jak jinak, že. U nás přeci známe taky takového kuliferdu.

  U onoho Řeka tedy všechna ta tvrzení, která zde někteří prosazovali, že šátek je markerem něčeho špatného padla na úrodnou půdu. Tedy za mne palec nahoru.

  A druhak proběhla u něj asi hluboká izraelizace, neb napodobuje chování izraelské pohraniční policie. O té se v 50tých letech vyprávělo, jak skvěle se vypořádává s narušiteli hranic, totiž že vždy vypálí hummánně dvě rány. Jednu do hlavy a druhou do vzduchu, tedy dle intencí našeho moudrého hesla nepřed řež potom měř. A přesně takto se dokázal zachovat onen americký Řek a to i v opilosti. nejdříve preventivně konal a tak to má byýt. Takže za mne opět palec nahoru.

  Takže závěr – jestli že budu léta trénovat lidi k odporu ke druhým na základě nějakých skupinových znaků může se mi to jednoduše vymstít.

  https://www.google.com/search?q=Christian+girls+worshiping+in+traditional+headcoverings&client=firefox-b&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjz94-D3onbAhWLhSwKHVFSCYQQ_AUICigB&biw=1280&bih=568

  0
  0

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

Oslavy Roš hašana. Výzdoba zútulní váš domov a může být hotová raz dva.

Další článek

Interview s Ivanem Bartošem