Zdroj: Shekel

Teď to mají v režii Dánové. A zasmál jsem se. Zaujala mě jedna jediná informace, vlastně položka z celé řady nákladů. Náklady na ozvučení během zasedání jsou ve výši jedné devítiny toho, co to stálo u nás přes firmu Promopro (či jak se to jmenuje). Nemá cenu tu rozebírat celou aféru, která byla již proprána mnohokrát.

Dánsko, kde je všechno drahé jak … . Nejen materiál, ale především platy jsou proti nám na astronomické výši. A všechno to stálo dohromady devítinu proti nám. No víme to všichni, někdo se moc dobře napapal. Je dokonce možné, že o tom nikdo z ministrů nevěděl a prostě se nechali napálit.

Nebo je to všechno úplně jinak. Dělníci instalující zvukové aparatury se jistě rádi osvěží a dají si během dne, nebo po práci, jedno pivko. Pivko, které u nás stojí kolem 25 Kč, zatímco v Dánsku asi korun 125. Pětkrát tolik. Tož, to ti naši soudruzi dělníci těch piv během práce museli vypít 45x více než soudruzi dělníci dánští. Vždyť to víme všichni, máme nejvyšší spotřebu piva na osobu a rok na světě. Takže zanechme všech konspiračních teorií, to vysvětlení je přeci velmi jednoduché.

A pak že u nás bylo z reproduktorů špatně slyšet :-).

Autor: Tomáš Flaška

1 Komentář

  1. sid
    7.2.2012 – 14 Shevat 5772 v 19:38 — Odpovědět

    Třeba u nás pili Carlsberg. Mně stačí, jak pan Vondra obhajoval ty životopisy umělců díla D.Černého, který potom řekl, že si je vymyslel:-)

    0
    0

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

Bez přílivu cizinců by Česká republika, která postupně stárne, mohla začít vymírat už od roku 2014

Další článek

V Izraeli začala stávka na protest proti praktikám zaměstnavatelů