Zdroj: Archiv

Známá zpěvačka Madonna v Tel Avivu dnes zahájí své deváté světové turné, v jehož průběhu uspořádá více než 80 koncertů. V Česku tentokrát sice vystoupení neplánuje, ale její čeští příznivci ji mohou spatřit ve Vídni nebo v Berlíně.

Madonna i její tři potomci jsou v Izraeli od soboty. Deník Times of Izrael citoval její slova, jimiž Izrael označila za “centrum energie světa”. Zpěvačka rovněž zastává názor, že  “když bude mír v Izraeli, zavládne mír i na celém světě”. Madonna sice není židovkou, ale po dlouhou dobu se intenzivně zajímá o kabalu.

Turné MDNA zahájí dnes večer na telavivském stadionu Ramat Gan s kapacitou 40.000 míst. Poslední koncert se pak uskuteční 22. prosince v argentinské Córdobě.

Podle izraelských médií si Madonna do zákulisí stadionu na dnešek přála místnost s masážním stolem a perličkovou lázní. Mezi její požadavky patřila také vlastní prádelna a zvláštní prostory pro ni, její děti i členy jejího týmu.

(Redakce Shekel.cz)

Žádný komentář

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

V izraelském parlamentu začala výstava o atentátu na Heydricha

Další článek

Nikolaeovy Lidice zhlédlo za rok půl milionu diváků