Zdroj: denik.cz

Nic s tím nenaděláte. Jakýkoliv čtenář tohoto článku je s největší pravděpodobností zloděj.

Řekl nám to přímo poslanec parlamentu. Ctím presumpci neviny a proto Davida Ratha považuji za právoplatně zvoleného a nevinného člena parlamentu. Cituji z jeho včerejšího projevu k nasazení odposlechů: “Nicméně, s použitím těch prostředků, které jste použili, jsem měl minimální šanci. Takhle byste zlikvidovali každého. Nebo téměř každého.” Takže toto nám tvrdí člen našeho zákonodárného sboru.

Nevím, zda tím měl na mysli jenom své kolegy poslance, nebo celý český národ. Oboje je špatně. Ale tvrdí nám to náš řádně zvolený zastupitel. Pak je tu možnost, že bych připustil, že pan poslanec je vinen, o čemž musí rozhodnout soud. Pak je to samozřejmě jen tlachání kriminálníka a je to o ničem. Co je nám milejší? Poslanec kriminálník, nebo nevinný poslanec tvrdící o svých voličích že jsou ve své většině zloději?

Nejdojemnější je starost pana poslance o podmínky ve vazbě. Opět cituji: “Ale je to o těch podmínkách, které ČR dělá ve vazbě, a o systému. Myslíte si, že je normální, že takovíto lidé se smí umýt dvakrát týdně? Myslíte si, že je normální, že smějí chodit na jednu hodinu na dvorek 2 x 3 m? A takto to může trvat měsíce nebo roky,…“. Já s ním souhlasím. Ale co dělal pan poslanec dříve pro nápravu? Kdo jiný by měl navrhnout změnu zákonů a předpisů, když ne poslanec parlamentu? Nebo co dělal proti tomu, co teď kritizuje, když byl dokonce ministrem, tedy členem vlády? Odpovím jednoduše – nic. To bylo pod jeho rozlišovací úrovní. Stejně jako mnoho jiných starostí a strastí obyčejných lidí.

Jeho mateřská strana se ho zbavila více než rychle. Ta strana totiž cítí, že by jí to mohlo poškodit ve volebních preferencích. A o nic jiného samozřejmě nejde, než se dostat ke korytům. Jak nám ukazuje poslanec Rath, tak o ty opravdové problémy se začínají starat, až když se dotknou jich samých. Nejlepší obrana je útok. A tak ČSSD velí k poukazování na kauzy všech stran kromě KSČ(M). Proč asi? Ale to není nic jiného, než staré dobré: Zloděj křičí: chyťte zloděje!

Autor: Tomáš Flaška

4 Komentářů

 1. Erich
  7.6.2012 – 17 Sivan 5772 v 11:46 — Odpovědět

  A o nic jiného samozřejmě nejde, než se dostat ke korytům.

  – Zajímavé – čili jde o to, vyšoupnout od koryt ty, co tam již nějaký pátek mlaskají.
  A to je špatně??? Vždyť by se přeci mohli přežrat. Tomáši mějte přeci to srdce, myslete na jejich kondici.

  Jak nám ukazuje poslanec Rath, tak o ty opravdové problémy se začínají starat, až když se dotknou jich samých.

  – Svatá pravda, proto by to chtělo více Rathú. Takže doufám, že to pravice po takhle milém rozjezdu nestopne. A že nám předhodí další odkláněče. Nastavila si laťku celkem vysoko, bude se muset mooooc snažit, aby třeba někdo nepochyboval o čistotě úmyslů a použitých zbraních.

  Nejlepší obrana je útok.

  – Jistě, nezpochybnitelné – souhlas. Šachysté rádi potvrdí a pro váhavce tu ještě máme 67

  A tak ČSSD velí k poukazování na kauzy všech stran kromě KSČ(M). Proč asi?

  – Toť přeci logika – KSČ nebyla připuštěna k lizu, čily si mohla semo tamo ušmodrchat jen nějaké ty odrobinky. To by přeci Tomáši nestálo za tu námahu. A když už si někde přikrádala, tak zase pod konrolou, rukou dělnou se socany či těmi jedinými pravými demokraty.

  Ale to není nic jiného, než staré dobré: Zloděj křičí: chyťte zloděje!

  – Máli být tento citát pravdivým, tak pak musím zdvihnout pravé obočíčko a zavrtěti hlavinkou. Tomáši no fuj. To je jako by jste naznačoval, že včera pan Kalousek a pan Gazdík krásně exaltovaně křičící o zlodějských praktikách socanů někde taky něco čórli???

  0
  0
 2. Salman
  7.6.2012 – 17 Sivan 5772 v 14:55 — Odpovědět

  Tak toto je duchovnsť ako hrom:
  http://www.sme.sk/c/6408729/byvaly-sef-vatikanskej-banky-sa-obava-o-svoj-zivot.html

  0
  0
 3. 1.10.2013 – 27 Tishri 5774 v 14:13 — Odpovědět

  Civilizace je továrnou na špínu. Informace o tom v jaké špíně lidé skutečně žijí, jsou přísně utajované, elitou která má možnost přístupu k těmto přísně tajným informacím.
  V současnosti je už velmi obtížné, před civilizační špínou uniknout, protože už jenom ostrovy, co jsou uprostřed oceánů, zde mají ještě trochu přirozené čistoty, pokud na těchto ostrovech, už není náhodou nějaká vyspělá civilizace, co by produkovala veliké znečištění, stačí na ostrovech veliké letiště a veliké hotely k tomu, aby zde bylo už i veliké civilizační znečištění, od obrovského turistického průmyslu.
  Největším znečišťovatelem na světě je dneska globální doprava, která používá ropné produkty k pohonu motorů, dalším obrovským znečišťovatelem je chemický průmysl, hnojiva a léky jsou nejmodernější formou znečištění.
  Nelze ovšem zapomenout ani na dezinformace, i zde jde o informační špínu, která nás obtěžuje; v naší poštovní schránce papírovými letáky, nevyžádanými emaily, reklamou v rádiu, televizi, internetu, tisku, velikých cedulích kolem silnic, atd.
  Včera jsem si koupil v obchodním domě levného robota Tesco MC09 z Číny, krabice byla proti otevření zabezpečená pevnou černou obchodní páskou, a tak jsem si naivně myslel, že uvnitř je logicky vše, co tam dali dělníci v Číně.
  Scházeli ale dva díly, nůž a víko, co nějaký ubohý český zákazník, sobecky ukradl, aby on měl ke svému kuchyňskému robotu, náhradní díly.
  Proklet budiž na věky náš národ, ať tento národ postihne veliké ekonomické a sociální trápení, za to, že se každý zde řídí heslem, kdo nekrade, okrádá rodinu, už brzo zde místo hodných Nacistů, zde budou zlí Roboti s umělou inteligencí.
  Vaše poslední ubohé dny, jsou zde již přesně sečteny, proto se modlete, tisíckát za den Otčenáš, aby vaše hříšná zlodějská duše neskončila v pekle, za to jak jste po celý život dělali, jeden hřích za druhým, a okradli jste GVKB, ubožáci!
  Ty, co jsi to osobně ukradl z mojí krabice, budeš mít jisté peklo první kategorie na věčnost, o to se osobně postarám!
  Stane se z tebe v pekle, ubohý primitivní nekvalitní čínský robot, a budeš muset sloužit, po věčnost konzumnímu očistci.

  0
  0
 4. danny
  2.10.2013 – 28 Tishri 5774 v 06:03 — Odpovědět

  Mohla by,Najvyssia bozska Osobnost(avatar nasej doby,boddhisatva dlho ocakavany),vysvetlit ,,prachu a popolu”,naco je paramatme ,ten cinsky a k tomu rozkradnuty,,,cinsky smejd”?

  0
  0

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

Ruský počítačový expert varuje před kybernetickým terorismem

Další článek

Mi-kocer ruach (Znamení šelmy)