Zdroj: denik.cz

Film “Nevinnost muslimů”, hanící proroka Muhammada a islám způsobil v některých zemích vášnivé reakce; v Lybii protesty vedly dokonce ke smrti amerického velvyslance a dalších tří osob. V Íránu se protestovalo o víkendu.

Ajatolláh Alí Chamenejí se v souvislosti s filmem včera vyjádřil, že”národy jsou si vědomy islamofobní politiky arogantních mocností a sionistů”. O jeho slovech informovala íránská Press TV. V projevu ke kadetům v přístavním severoíránském městě Noshahr Chamenejí dodal, že nyní je na Západních vládách, aby dokázaly muslimskému světu že s napadáním islámu nesouhlasí. “Tím, že vůdci (západních zemí) přijmou preventivní opatření proti podobným výstřelkům, dokážou, že se na tomto zločinu nepodíleli.”

Autor: redakce Shekel.cz

Zdroj: jpost.com

10 Komentářů

 1. Karel79
  18.9.2012 – 2 Tishri 5773 v 19:12 — Odpovědět

  Rád bych si ten film shlédl. Pokud se podobá snímku FITNA, je jen pravdivým zrcadlem islámu. Ale díky dhimmi europosranosti asi nebude možné shlédnutí.

  0
  0
 2. Jaroslav Formánek
  18.9.2012 – 2 Tishri 5773 v 20:26 — Odpovědět

  Mě fascinuje, jak tisíce lidí docházejí k nějakým jakoby závěrům, ale nejsou schopni je zdůvodnit.

  V čem tedy vlastně “haní” videoclip mohameda/islám? Můžeme klidně říkat, že i mohameda vychvaluje, neboť tam nijak nezmiňuje např.
  vyvraždění 800-900 židů-mužů za přímé účasti “proroka”.

  Já osobně bych to v žádném filmu o mohamedovi nevynechal, neb předsmrtnou starostí mohameda nebylo následnictví trůnu, pouze plošné vyhoštění židů z Arábie.

  Moderním jazykem řečeno “etnická čistka”.

  0
  0
 3. Erich
  19.9.2012 – 3 Tishri 5773 v 09:52 — Odpovědět

  Jaroslave etnická či náboženská čistka vypadá trochu jinak. Měl by jsi začít studovat Starý Zákon. Tohle bylo dokonce v těch lepších starozákonních intencích.

  Zdá se, že tě jiné masakry nechávají chladným. Je to vlivem etnicity? Rasismu? Vírou v naši vyvolenost? Naši nadřazenost? My smíme, ale ty druhé za to samé po 1300 stech letech budeme dehonestovat a nenávidět??

  A proč se Jaroslave potřebujeme strašit nějakým prorokem, když jsme světu dali jména jako je pan Eichmann a pan Lazar železný??? Máš pro to rozumné vysvětlení?? Ty jen tak dlouho někdo netrumfne, to mi věř.

  0
  0
 4. Jaroslav Formánek
  19.9.2012 – 3 Tishri 5773 v 13:32 — Odpovědět

  Že by až takhle, Erichu:

  http://en.wikipedia.org/wiki/Tu_quoque

  S tím se daleko nedostaneme.

  0
  0
 5. Erich
  19.9.2012 – 3 Tishri 5773 v 15:03 — Odpovědět

  Jaroslave, pointa je v tom, že ta naše miloučká Evropěnka za posledních sto let vyprovodila do nebes přes stovku milionů lidiček a to těmi nejhrůznějšími způsoby. Ručinky od krve tu mají téměř všici. Vrtáme všudemožně kolem sebe a když nám to někdo začne vracet, divíme se převelice.

  A to je ta pravá chvíle pro výstup s černochy. My tomu říkáme civilizační střet a boj proti rozpínavostí islámu, tedy těm černochům. A vytahujeme tu 1300 let starou story. Jejich. A ty naše veselejší, raději nepřipomínáme, neb by kazily vyznění scénky s černochy.

  No Jaroslave, možná bych na tebe měl být naštvaný. Nutíš mne nahlížet do Starého Zákona – to je základ té naší evropské civilizace, víš. A já tam našel opravdu zajímavé věci. To Korán je proti tomu takový dětský comix. Jak správně jinde poznamenáváš, některé pasáže muslimové taktně vynechali a to je jen a jen dobře. Jsou trochu víc impulsivní, a kdyby se tím oháněli, to by pak byla skutečná soda.

  Promiň, že zase píšu o něčem jiném, mám problémy s konzistečností svých myšlenek, tedy nejen jich.

  0
  0
 6. Jaroslav Formánek
  19.9.2012 – 3 Tishri 5773 v 15:46 — Odpovědět

  Pořád nic? 1 300 let je stará ta story možná pro majitele učebnice dějepisu, pro muslima je ta story klíčem ke všemu. Takže např. ví, že mohamed vraždil své kritiky.

  Pak je ta story třeba jen pár hodin stará, neb z návodu imáma právě někoho picli.

  Imám Ahmed Fuád Ašúš právě vydal z Egypta fatwu smrti na 2 německé politiky.

  Většině Čechů neříká SZ vůbec nic a jestli nás něco zásadně formovalo, tak to byli staří Řekové a jejich nepovedení kulturní satelitové Římani.

  0
  0
 7. Erich
  19.9.2012 – 3 Tishri 5773 v 17:55 — Odpovědět

  ad 6. Jaroslave všichni lidé brojící proti muslimům co znám, jsou činní sionisté a ti spí s Biblí pod polštářem. A pokud jsem něco neopomenul, tak tu právě nastoluješ otázku muslimové versus Evropa. A tak zkus říci před lidmi co za tu Evropu tak vehemntně bojují a za Izrael přímo dýchají, že ti je SZ zcela ukradený. A jěště vypusť slůvko helénský, jo tak to tě pak poženou přímo krokem svinským. I když si myslím, že v tomto máš zrovna pravdu.

  A Jaroslave pozor, zašel jsi na velice, převelice tenký led. Ona totiž spousta lidí, to co se děje na BV posuzuje právě skrzevá a právě na základě SZ. To totiž bývá to jediné, čeho se někteří drží – Bůh pravil a proto to tak je. Basta. Jinak by mohli pochybovat, sejít na zcestí a to si Jaroslave jistě nepřeješ.

  Je to tak jak pravil David Grun – Izrael stojí na dvou ideologiích – tóře a socialismu.

  Víš, toho amerického velvyslance je samozřejmě škoda, mohl být po skončení své mise v Lybyi přesunut opět někam, kde budeme nastolovat bezletové zóny a tam opět koordinovat domácí odboj. Co se dá dělat.

  A s těma němčourama si nedělej starosti, hele upřímně já ty arijce taky moc nemusím. Navíc máme předplacíno, teď jsme dehumanizovali ( krásné slůvko ) asi 8 muslimek, tak nevěš hlavu.

  0
  0
 8. Jaroslav Formánek
  19.9.2012 – 3 Tishri 5773 v 18:26 — Odpovědět

  Zase logické kiksy, přímo katalog

  1)”Lidé, co znám” jsou irelevantní, relevantní pro tu 1 osobu.

  2) Otázka je dávno nastolena, m. si to vyčetli ze své knihy.

  3) Ukradený SZ – x knih, pokud si nastuduji půlku, bude mi “ukradená” ta druhá, ať chci nebo nechci – v mé úvaze to bylo zase irelevantní, nacházíme se na území, kde nikdo nezná ani stránku. Zajímavý je ovšem ten emfatický výběr slov.

  4) “Spousta lidí/někteří se drží” DD. Proč ne? Některých skupin je navíc i spousta. Tenký led zní výborně, zase emfatický výběr slov

  5) D. Grun – hmmm citát (zpestření psaného textu)

  6) V civilizovaném světě se nevyhovující velvyslanci vyhošťují, neznásilňují, nezabíjejí

  6) Němci jsou jinde, starosti si fakt nedělám

  0
  0
 9. Erich
  20.9.2012 – 4 Tishri 5773 v 07:57 — Odpovědět

  Jen jedno Jaroslave. Lidé co znám, mají zde v ČR, ten boj proti islamismu v popisu práce. Řekl bych, že přímo institucionálně. A pro rady si nejezdí ani do Moskvy ani do Washingtonu. Ale ke zdroji Jaroslave, přímo ke zdroji. Zkus jim tedy pohanět Bibli, ale nejdřív potrénuj sprint.

  Ad 6. V civilizovaném světě se pro mimosoudní eliminaci teroristy použije 500 liberní bomba svržená z F16 na obytný blok, v civilizovaném světě se na mimosoudní eliminaci lidí z tajného obamovic seznamů používají na tisíce kilometrů řízené drony, které zcela jistě omylem zabíjejí civilisty ( cca 2/3 z dehumanizovaných cílů )

  Ad 5. Jaroslave

  Pořád nic? 3000 let je stará ta story možná pro majitele učebnice dějepisu, pro Izraelce je ta story klíčem ke všemu. Takže např. ví, že Bůh jim přikazál vyčistit palestinu pro svůj lid.

  Logiku u mne nehledej. A přístě raději “expresívní” neb se mi nedostalo humanitního vzdělání.

  0
  0
 10. Jaroslav Formánek
  20.9.2012 – 4 Tishri 5773 v 12:50 — Odpovědět

  Tak to je docela nuda, já nebojuji proti islamismu, zásadně proti islámu. Neznám sice všechny občany ČR, ale mohu říct, že naprostá většina mých známých/souputníků v boji

  Bibli nebere v potaz vůbec. Takže ty vaše závěry z toho plynoucí mi připadají nesmyslné. Žijeme asi každý na jiné planetě, nebo znám víc lidí.

  0
  0

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

Krocení zisků či duchů

Další článek

Klára Samková – kandidátka na prezidenta