Zdroj: Shekel.cz

Víte o tom, že máme vlastní shop? Náš JEWISH E-SHOP je jediný a zároveň největší eshop určený nejenom pro židy a Židy v ČR a SR!

Máme v nabídce aktuálně 10.836 produktů a některé v několika variantách (velikostech či barvách). Affiliate program, neboli provizní program, je určen všem majitelům webových stránek, které mají zájem si něco málo či více přivydělat pomocí internetu a mají chuť doporučit náš obchod.

Nově jsme zvedli cenu za konverzi a to z původních 5% na 12%, jež se počítá až 3 měsíce od poslední návštěvy zákazníka na našich stránkách, jež navštívil pomocí Vašeho unikátního odkazu na Vašem webu, newsletteru či pomocí Facebooku a sdílení mezi přáteli. Unikátní bannery všech možných velikostí jsou samozřejmostí; nicméně v případě Vašeho zájmu je možné i vytvořit vlastní (od nás i od Vás)!

Stále váháte? Víte o tom, že vyplácíme již od 500,- či 20 EUR (peníze posíláme i do slovenských bank)! Vydělávejte s námi!

LINK: www.jewish-eshop.cz/affiliate-login

 

 

Žádný komentář

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

Palestinci vyjádřili podporu Francii

Další článek

Buzerace obchodníků, nacionalismus nebo prostě hloupost?