Zdroj: demandslove.com

Titulek jak kráva:  „Upálili těhotnou německou dívku. Hlavní podezřelý je muslim

Stačili v době napsání tohoto textu již změnit hlavního podezřelého na „TURKA“.

Abychom mohli pochopit Echo24.cz a nejenom tento deník, musíme vždy začít sami od sebe. Moje babička mi vždycky říkala: „Chovej se jako Žid, ať se za Tebe nikdo nemusí stydět“. Kdybych pochopil nebo nepochopil, že moje babička se uměla i mýlit, myslel bych si dodnes, že např. Artur Fišer Dvořák či jeho věrný patolízal Ondřej (samozvaný Kuhr, to aby to vypadalo více židovsky) Kubík mají pravdu v tom, že se za mě židé stydí, ale člověk se každý může stydět pouze sám za sebe. Ten pocit je totiž pro každého nejupřímnější, když ho prožívá sám se svým EGEM, bohužel ti nejchytřejší blbci to nedokážou.

Tatínek, když nastupoval jako podnikový právník do družstva, kde je stále, tedy asi 40 let, dostávalo jeho vedení anonymy, jak ten zasranej židák může být místopředseda firmy (dnes je již předsedou). Vždycky byli židi perzekuováni a 20 století byl všeho vrchol. Měli bychom se poučit a naplnit očekávání našich babiček a dědečků, že ubráníme na světě mír, svobodu vyznání a rasovou toleranci, ale..

Když se jedná o krádež Čecha, zbití Čecha Čechem, násilnosti atd. – naše úžasná média nezmíní: Byl to Čech katolík; proč taky, vždyť to je běžné, samozřejmé. Ale teď si dosaďte za slovo Čech třeba Cikán nebo muslim a je oheň na střeše. Hned se zvedne vlna odporu k dané zmíněné menšině žijící u nás, chceme je stěhovat do ghett, poslat pryč z ČR, zakázat islám, udělit Cikánům stát na ostrově v oceánů, který nebude mít pevninu apod.

Proč? Protože většina jsme v mozku náckové a ze svých posraných životů umíme obviňovat jenom ty druhé. Ale každý člověk je jiný, proto bychom vůbec neměli v žádných novinách uvádět barvu pleti, příslušenství k národu a víru vyznání!

Autor: David Fábry

 

Karíma Sadio komentuje článek Echo24.cz:

Hlavní podezřelý je Němec tureckého původu. O jeho fanatické víře a extrémní zbožnosti moc nesvědčí fakta, že

1.) měl přítelkyni
2.) měl s ní sex před svatbou
3.) nutil ji k potratu(!!!)
4.) zavraždil ji
To všechno jsou v islámu zločiny hudúd, trestané podle šaríi právě těmi odpornými fyzickými tresty (v případě vraždy dokonce smrtí).

Zajímavé je, jak si některé kruhy stěžují, že česká média věc tutlají a vůbec o ní neinformují. Když vloni v dubnu česká média “tutlala” vraždu sedmnáctileté těhotné Polky jejím šestnáctiletým polským (katolickým?) přítelem, tak si nikdo nestěžoval. Že by platilo “nesahejte nám na naše ženy, zabijeme si je sami!” ?

11 Komentářů

 1. Michal
  30.1.2015 – 10 Shevat 5775 v 04:31 — Odpovědět

  Chtělo by to trochu objektivity, když něco kritizujete. Za prvé je slušné dát aspoň odkaz na kritizovaný článek:

  http://echo24.cz/a/ijh6m/upalili-tehotnou-nemeckou-divku-hlavni-podezrely-je-turek

  V tom článku se nic o tom, že podezřelý je muslim nepíše. Píše se tam pouze o jeho muslimské rodině.

  A to volání po tom, že by v žádných novinách neměli uvádět uvádět barvu pleti, příslušenství k národu a víru vyznání skoro zavání fanatičností. Pak bychom se dozvěděli, že dvojčata v New Yourku sejmuli lidé, islámský stát ovládají a brutálně zde vraždí lidé, v herně v Rumburku se snažili vraždit lidé, ve zdravotnictví rozkrádají lidé (politická příslušnost by se také nesměla uvádět), v Izraeli proti sobě vzájemně útočí lidé, v Mexiku studenty povraždili lidé ….

  Dochází vám vůbec absurdita takového požadavku?

  0
  0
 2. Gabriela
  30.1.2015 – 10 Shevat 5775 v 15:58 — Odpovědět

  MNO spis je docela zajímavé si uvědomit ze za vsim jsou lide :)

  to je dost korektni

  0
  0
 3. woodoo
  30.1.2015 – 10 Shevat 5775 v 18:45 — Odpovědět

  Lidé…, ano, lidé ano! Však člověk zhusta za tím vším ne! A copak dělá člověka člověkem? “O)

  0
  0
 4. igor
  30.1.2015 – 10 Shevat 5775 v 23:26 — Odpovědět

  ad1.)A co se píše v titule?

  0
  0
 5. igor
  30.1.2015 – 10 Shevat 5775 v 23:51 — Odpovědět

  napověda ad.1): Když jste to přehlédl, tak Vám pomůžem:”Stačili v době napsání tohoto textu již změnit hlavního podezřelého na „TURKA“.Co čtete na horní fotce ?

  0
  0
 6. jirka
  2.2.2015 – 13 Shevat 5775 v 10:17 — Odpovědět

  Požadavek pana Fábryho, aby se neuváděla etcnická či náboženská příslušnost je multikulturní cenzura a selekce. Jsou to informace, které jsou velmi důležité. O nacistech také nemluvíme jako o lidech ale o nacistech, protože jejich zločiny jsou nacistické zločiny. Když imám znásilní nějakou dívku a její rodina jí pak z důvodu hanby, kterou tím uvrhla na svou rodinu chce ukamenovat, tak je to také muslimský zločin. A to i přes to, že se snažíte namluvit, že znásilnění je proti islámu a zabíjení je proti islámu. To je zcela absurdní.

  1
  0
 7. jirka
  2.2.2015 – 13 Shevat 5775 v 10:27 — Odpovědět

  http://www.reflex.cz/clanek/komentare/57930/jiri-x-dolezal-islamsky-duchovni-znasilnil-desetiletou-divku-tu-ted-chce-zabit-jeji-rodina.html

  Myslím, že jsem podepisoval i nějakou petici za její záchranu, o tom příběhu jsem četl původně někde jinde, ale dohledal jsem toto.

  0
  0
 8. jirka
  2.2.2015 – 13 Shevat 5775 v 10:53 — Odpovědět

  To, že jsme schopni něco zaškatulkovat a pojmenovat, i když někdy třeba ne vždy úplně přesně, nám dává možnost vytvořit protilék. Naopak bychom se měli snažit vždy evidovat co nejpřesnější veškeré souvislosti – ne jen vyznání a etnickou příslušnost, ale sociální postavení, rodinné poměry, vzdělání, duševní zdraví, povolání. Toto bychom měli evidovat jak u objetí, tak u pachatelů.

  Například se přišlo na to, že Jack Rozparovač byl pravděpodobně šochet, kterého nakazila nějaká prostitutka sifilidou. Náboženské vyznání a povolání pachatele i jeho zdravotní stav mohli vést k jeho usvědčení, nebo k tomu, aby si prostitutky na podobné osoby dávali pozor. Bylo zamlčeno a pachatel nebyl dopaden.

  0
  0
 9. kochavi
  2.2.2015 – 13 Shevat 5775 v 20:32 — Odpovědět

  Palec dolů byl ode mne, za svérázné a příznačné nakládání s fakty:) http://technet.idnes.cz/jack-rozparovac-0jk-/veda.aspx?c=A140908_131222_veda_kuz

  0
  0
 10. 2.2.2015 – 13 Shevat 5775 v 21:38 — Odpovědět

  @Kochavi, jsem moc rád, že jsi k nám zavítala, až pojedeš do Prahy někdy kafe :) i s Achabem..?!

  PS: Chápu to správně, že možná Jack Rozparovač byl Žid?

  0
  0
 11. kochavi
  3.2.2015 – 14 Shevat 5775 v 12:33 — Odpovědět

  Moje chyba, mám mluvit jasně:) Chtěla jsem říct, že navzdory tomu, že tuto informaci (tedy že Jack the Ripper byl žid) s chutí otiskly i přední světové weby, jedná se o SENZACI, nikoliv o vědecký fakt. Ve skutečnosti nevíme o nic víc než dříve, snad jen to, že myšlenka “židovské krvežíznivosti” stále prodává a táhne:)
  Jsi moc milý Davide, na kafe určitě zajdem:)

  0
  0

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

Tu bi-švat - letos 4. února 2015

Další článek

Spiknutí médií