Mám radost. Češi dali najevo, kam patří. Totiž do moderní civilizace. Komunisti dostali naprosto strašný výprask. Teď jde ale ještě o Prahu. Komunisté a putinovci mají nahlášené průvody zítra od dvou do šesti v ulicích kolem ruzyňských kasáren. Budou dělat ostudu přímo před vraty kasáren, kde budou Američané. Musím říci, že mě hanba fackuje při představě, že tam budou naši troubové otravovat příjemný americký kluky, kteří tu dělají svoji práci. Prosím, pojďme tam. Nenechme je dělat ostudu České republice. Ať si vyjadřují veřejně svůj názor. To je jistě jejich právo. My ale zase můžeme prostě jen vítat a dávat najevo, že Američané jsou naši spojenci. K tomu není potřeba nahlašovat žádné shromáždění.. Mě normálně nenapadá, že bych měl chodit vítat jakoukoli armádu. Ale absolutně nechci, abychom měli ostudu a ti vojáci jsou mi navíc docela normálně sympatičtí. Proč by se k nim měl někdo chovat hnusně, to mi prostě hlava nebere. Pojďme se za ně postavit. A tím vlastně i za sebe. Tentokrát neškodí mít americkou vlajku. Je tak jasně poznat, že je člověk člověk a ne komunista.

Autor: Pavel Šafr

6 Komentářů

 1. Petrželová J.
  30.3.2015 – 10 Nisan 5775 v 11:37 — Odpovědět

  Dobrý den,
  v tomto směru věřím Pražákům. Komouše, Vyvadilovce a podobné smetou :)
  Včera to byl silný a nádherný vzkaz občanů ČR všem putinovcům, komoušům a podobné havěti!!!
  Děkuji Vám všem.
  Zdraví jedna babka z Vysočiny :)

  6
  2
  • Cizkoslaw
   30.3.2015 – 10 Nisan 5775 v 21:26 — Odpovědět

   Je fajn házet všechny lidi co se vyjadřují jinak než jen bezmyšlenkovitě mavají US vlajkama jako komouše, havěť a bytosti co nepatří do naší galaxie. Ono ani nemusí zákonitě jít o komouše…mě osobně udivují obě strany protestujících….jde podle mě opět o lidskou lenost o věcech přemýšlet a na věci nahlížet nestranně a o zoufalé lidské touze patřit do davu prosazující tu svojí jedinou, utkvělou "pravdu". Já osobně nejsem člověk, který by popadl US vlajku a šel nadšeně skandovat hesla pějící ódy na tuto ctěnou velmoc a ani nejsem rozhodně člověkem, který by pod záštitou KSČ popadl nějaký úžasný utopistický plakát s úchvatnou konspirační teorií o tom, že USA může za promarněné živůtky tamních demonstrujících soudruhů a soudružek…Stačí totiž znát některá fakta a nebýt jen slepou skandující ovečkou, která mává vlaječkou a která se nesnaží celé lidstvo utvrzovat ve SVÉ "pravdě¨ pravda nebývá nikdy jednoznačná. Neexistuje "zlá" a "dobrá" strana, každý zkrátka hájí své zájmy…a nikdo tak nečiní více než světové velmoci…Skandující fanoušci obou stran se tak stávají spíše chodícími propagandistickými, nemyslícími nástroji jedné či druhé strany…Jak já nesnášim jednostrané, generalizované názory. Snad jsem utvrdil aspon jednoho čtenáře tohoto bezvýznamného komentáře ve SVÉ JEDINNÉ A NAPROSTO PRAVDIVÉ PRAVDĚ!

   3
   2
 2. Darask
  30.3.2015 – 10 Nisan 5775 v 15:05 — Odpovědět

  Copak pražáci, ty vítali kde koho………..

  http://img.ihned.cz/attachment.php/410/27395410/iosuv348BCDEFHJMNOjk6WdghrzSw9Vn/Hajlujici_praha.jpg

  1
  1
 3. Erich
  31.3.2015 – 11 Nisan 5775 v 09:07 — Odpovědět

  Paní Petrželová v té nadšené atmosféře provázející průjezd spanilých vojů bratrské armády ( ty první bratry v této zemi jsem stejně jako Pavel vítal řevem a vystrkováním zadku ) by nám všem neměl uniknout článek z domovského vebu pana Pavla Šafra, pojednávající pokud to tedy dobře počítám o asi již sedmé prodejné koloně, sahající do nejvyšších míst výkoné moci. I když si v tomto článku autor jistě jen vyřizuje ůčty s jemu ideově nesympatickými osobami, ten princip který popisuje bych nezpochybňoval. Je to o způsobu ovlivňování domácí politiky tentokráte jak překvapivé totiž buševiky a obamovci.

  http://svobodneforum.cz/americka-ambasada-se-rozhodla-odmenovat-kverulanty-a-udavace/

  To co já cítím v pozadí té současné mediální smršti je asi toto:
  Vybereme tři a půl radikálního komunisty, pěkně ho vydráždíme, jeho neadekvátní reakce a názory přiřkneme polovině národa. Ta druhá půlka pak ze strachu začne vítat šestou kolonu a pan Klvaňa opět začíná přihřívat gulášek na jehož konci bude ne základna Nato, protože tou je každá naše posádka, ale základna USA. Ten agent s cígama již zahájil dělostřeleckou přípravu:

  http://svobodneforum.cz/charaso-tavarysci-charaso-putinova-pata-kolona-je-v-defenzive/

  Víte já zastávám názor, že bojovat proti kolonám podporováním kolon je tragická, bohužel asi genetická úchylka tohoto národa. Tolik názor pro Vás nordické havěti.

  3
  2
 4. 31.3.2015 – 11 Nisan 5775 v 17:51 — Odpovědět

  Paní Petrželová, nejen my Pražáci, ale dnes i Plzeňáci dali jasně najevo, co si o tom všem myslí. A snad ti tzv. "neutrálové" pochopí rozdíl mezi tím, co dříve bylo povinné a co je dnes dobrovolné. A odkud nám hrozí skutečné nebezpečí. A aby v tom nebyli Pražáci a Plzeňáci sami, děkuji i těm Na Moravě, v Pardubicích a tisícům dalších podél silnic. Snad to Putin pochopí. A na závěr jsem si nechal Severní Čechy.

  Jelikož nemám rád diskusní příspěvky, které obsahují jen odkazy bez jakéhokoliv vysvětlení. Tak v následujícím odkazu je popis toho, co jsem osobně zažil při průjezdu americké kolony Jizerskými horami. Obrázek si může každý udělat sám:

  http://flaska.blog.idnes.cz/c/455998/proruskym-trollum-navzdory.html

  2
  0
 5. Erich
  1.4.2015 – 12 Nisan 5775 v 11:09 — Odpovědět

  Tak já tedy nejsem neutrál, protože to co dříve bylo povinné bych ani dnes dobrovolně nedělal. Mrzí mne a to dlouhodobě, v jakém stavu se ocitla naše armáda, ale opravdu nikdy by mne nenapadlo tento problém řešit budováním základen cizích států na našem území. A přesně to naznačuje na vebu Pavla Šafra pan Klvaňa. O tom je ten můj druhý odkaz. Přesně o tom dnes hovoří mnohé umělecké celebrity.

  No a právě na vebu Pavla Šafra je i článek, ve kterém je poukazováno na to, jakým způsobem US velvyslanectví ovlivňuje dění v republice – že si financuje svou pátou kolonu, své trolly. A těm svým trollům teď předvedlo krásnou vrnící hračku ( zajímavé je, že Poláci koupili finské Patrie ). O tom jsou ty mé odkazy

  K tomu trollování – právě kdyby to nebylo v TV tak často zmiňováno, většina lidí by nejspíš zůstala v klidu. Ale strašením proruskými trolly se atmosféra opravdu změnila, lidem se zase zalíbí mávání a je docela možné Tomáši, že se své základny nakonec dočkáte. To byl nejspíš hlavní účel celé té akce – vystrašit a nabídnout řešení.

  Jsem z posádkového města, sedím v bývalém vojenském objektu, který pokud by nebyl zrušen mohl mít při katastrofách celorepublikový význam. Nic tu není. A měli jsme tu i Rusy kterým někteří z těch, co se dnes fotí s Američany připravovali s úplně stejným nadšením kulturní vložky. Prostě jsem takový obyčejný pacifista, co má rád zbraně, a který by ze svých daní rád přispěl klidně na 250 tisícovou armádu, právě proto, aby se tu již nikdy neprocházela cizá bagančata. Nevím jestli mi toto nebude odepřeno.

  1
  2

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

Islam nie je len pre Arabov

Další článek

Je mi jedno, jsi-li žid, muslim nebo křesťan!