Ale jednej se mnou prosím jako rovný s rovným.

Měl jsem jeden ústní zápas v bahně, alespoň to tak vypadalo, všichni na nás křičeli, tak do sebe, dej mu jednu, natáhni mu, ale my ne, koukali jsme si s druhým bojovníkem dlouho do očí a povídali si.

O čem. O hemisférách. Víte kolik, jich máte? Víte, kolik máte mozků? 5 nebo 6 jich můžete používat.

Na Facebooku většinou používám k přemýšlení péro (neliším se mnoho od ostatních), k čemu taky, když si tam všichni chodíme honit ego. Ale jaké EGO? Že třeba ta naše pravda je správná, že náš život má ten správný směr, hodnotu, myšlenku a občas se smířit s tím, že se pleteme. Je chyba ustoupit trollům, nebo se držet myšlenky, kterou mi napsal kolega ze Shekelu Luděk Kvapil, že trolování je druh umění?! Neumím trolovat tak jak většina z Vás, neznám fakta, a když už nějaká znám, znám je jenom proto, že se mě nějakým způsobem dotýkají. Školou jsem sotva prošel, 3. ročník střední školy jsem i opakoval, vysokou jsem zakončil před bc. Protože jsem pochopil, že mě ta škola vůbec nebaví a dělám to jenom kvůli tomu bc. a následně ing. Nebaví mě se učit, chci ke každému závěru dojít sám, i kdyby to mělo trvat celý život, protože jenom tak se Vám to dostane pod kůži a do nitra, v opačném případě pouze sdílíte názor, který před vámi vyřkl někdo jiný. A protože se vždycky cítím a cítil jako umělec, i když přesně nevím čeho ani co za umění tvořím, chtěl jsem být originál. Možná člověk se dostane dále, když diskutuje, ale proč diskutovat s názory, které byly vyřčeny na tu dobu dávno předtím, nemohly se změnit podmínky, pravidla, city? A jakou roli hrají dneska city? Vždyť FB je plný citů, proto ho miluju! Jednou si přečtete o depresích, jednou o lásce, jednou zase o tom jak jiný člověk přemýšlí.

Je špatné, když někdo přemýšlí jinak než Vy? Samozřejmě že ne! Jak by řekl Achab, do Vesmíru se vejdeme všichni, ale je taky špatné poukázat na to, že někdo přemýšlí divně, samozřejmě pokud jste na jedné etnické vlně mohlo by se to považovat za zradu, zničené přátelství a následoval by hněv a vztek, ale náš Bůh má rád lásku, on je šťastný, když se my tady máme rádi. On při stvoření Adama a Evy jim hlavně daroval toho druhého druha, vztah, lásku, nenávist, pokušení, pocity mezi nimi a i když byli v Edenu, emoce byli to, co je hnalo k poznání. Vždycky je to o citu a pocitu.

Přesto jsem u obou print screenu, které teď přiložím, pocítil k dotyčným velkou lásku. Miluji Vás Libore a Petře, jste lidé, na které se na začátku člověk má chuť hněvat, protože přes jejich sofistikované vystupování, nabydete pocitu, že se jedná o inteligentní a kultivované lidi, nicméně následně pochopíte, že jejich sofistikovanost je zástěrkou před začátkem demence a začátek zloby, kterou ve Vás vyvolávají, končí soucitem!

Toto jsou dva podporovatelé IVČRN ze 116.000; v příštím díle se můžete těšit na zbylých 115.998

bel

na

1 Komentář

  1. Libor Běleš
    30.3.2015 – 10 Nisan 5775 v 19:46 — Odpovědět

    Pane Fábory odpouším Vám, nebot chybovati je lidské a odpouštěti božské, tak jako asi před 2000 tisíci lety jeden židovský rabín, konkrétně Jošua Ha-našri prohlásil: "Otče odpust jim, nebot nevědí co činní…", jen se u Vás obávám, že Vy velmi dobře víte co činíte a za jakým účelem. Nebudu zde hovořit o tom, že jste se naboural do diskuse "o té naší povaze české", kde p. Vodrážka zneuctil mne a moji rodinu, resp. její členy, kteří za války bojovali proti fašismu, byli zavíráni, mučeni a někteří zemřeli v Terezíně a sám sebe pasoval na "rough boye", prostě geroje dneška. O tom, že pohanil desetitisíce, resp. statisíce Zidů a obyčejných českých vlastenců, kteří položili život za naši svobodu. Začal jste trollovat a snažil jste se si přihřát vaši proislámskou polívčičku a i nyní účelově vytrhujete "screenshoty" jednotlivé části, aniž by si čtenáři Shekelu mohli udělat celkový obrázek. V diskusi jsem Vás upozornil, že nejsem členem IvCRN a ani jsem se neúčastnil žádné z jejích aktivit, nebo demonstrací, nebot dlouhodobě nežiji v CR. Ano máte pravdu, jsem možná až úzkostlivě nedůvěřivý k muslimským aktivitám a přstěhovalectví v západním světě. Po 9/11, které jsem zažil v Americe, Madridu, Londýnu, Nairobi, Tolouse, Dilí, Antwrpách, Paříži, nebo Kodani, divíte se mi? Pokud pozorně sledujete zahraniční servery, sám dobře víte, že neuplyne téměř ani týden, aby nedošlo k nějaké vraždě, znesvěcení hřbitova, útoku na synagogu, nebo jinou židovskou instituci. V diskusi jsem se Vás ptal, proč (možná) smíme kritizovat Hammas a jiné teroristické aktivity v Israeli, ale v Evropě je nám to zakázáno. Nedokázal jste mi odpovědět. Přiznávám se, že nechci být dimmim ve vlastní zemi a nechci, aby šaria stála nad právním státem. Na podporu svých argumentů si berete Achaba H., se kterým se známe osobně a kterého si hluboce vážím pro jeho erudici, zdokumentování a záchranu židovských hřbitovů. Na druhou stranu se přiznám, že mne jeho aktivity z poslední doby lehce přivádějí do rozpaků. Za všechny snad mohu jmenovat, že jeho kamarád , blízký spolupracovník a herec Maryško je t.č. trestně stíhán za znevažování lidických obětí… Počkejme si na rozhodnutí soudu. V minulosti bych Vás a p. G. Vodrážku vyzval na souboj, ale žijeme v jiné době. Spěte klidně, odpouštím Vám.

    7
    1

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

Pavel Šafr: Ať komunisti a putinovci dostanou vejprask!

Další článek

Jak lze vyběhnout s úředníky