Ze začátku JEWISH E-SHOPu jsem bojoval proti svým (hlavně svým), ale i cizím hlasům, jak můžu takhle komerčně vydělávat na židech. Za prvé kvůli mým maržím, jež jsou způsobeny i tím, že se nejedná o vysokoobrátkové zboží a kolik času těmto aktivitám věnuji, taky tím že Shekelem odradím nakupující u mě (a stalo se několikrát, viz např. článek o panu docentu Konvičkovi) apod.

Už dávno jsem to hodil za hlavu, takže až mě někdo bude žalovat kvůli hanobení vlajky a křičet na mě posranej levičáku, rád se sejdu u soudu nebo ho budu ignorovat, přesto věřím, že tento náš NEW SHEKEL symbol Izraelsko-Palestinské vlajky bude spíše vítán, než zatracován. Vzpomeňte si na jakoukoliv pohádku, když jste byli dětmi, že vše dobře skončí. Bohužel každý to dobro vidí jinde, přesto kdyby se ho každý snažil vykonat alespoň malinko a naše vlajka, kterou aktuálně prodává pouze a jen JEWISH E-SHOP byla opravdu pravdivá, tak tyto dvě malé země dokáží dostat na povrch smír i pro ty ostatní velké!

peace_2

peace_3

Žádný komentář

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

Takové trochu složitější „NU POGODI“

Další článek

David Cameron: Jen idiot si myslí, že v Británii jsou islámské zóny!