Víte, kdo může za to, že všichni Norové jsou antisemiti? Samozřejmě jejich prestižní banka DNB Bank a americké M&T Bank je vyobrazen Žid s velkým nosem a s talitem zdobeným Davidovou hvězdou. Alespoň tohle u nás tvrdí ten nejdůvěryhodnější web Ertez.cz.

sh

Proč mu nevěřit? Ta za prvé: Stejnou kartu třeba s muslimským dítkem, kterému právě zabila bomba celou rodinu jedna z izraelských raket na té kartě může být v Norsku a Dánsku a Finsku, i v Anglii, ale třeba v ČR také! Díky jednorázovému poplatku u ČSOB a.s. můžete mít třeba tuto kartu s vlastním designem, ať už toho Žida s velkým nosem, nebo toho palestinského děcka s mrtvou rodinou, která doufá v lepší život ve svobodné Palestině!

Za druhé: Samozřejmě že se nejedná o kreditní kartu jak uvádí renomovaný a pravdivý Eretz.cz ale debetní, protože si musíme uvědomit, že to co je pro banku aktivum, je pro klienta pasivum a pak zase naopak, ale to nemůžeme čekat u žádného webu, který si nevidí na špičku židovského nosu, že, paní šéfredaktorko Mayerová? A za to samozřejmě nemohou jednotlivci, ale celé banky a dokonce země! Že by se totiž mohlo jednat o falešný virál v neprospěch daných bank, to už bychom od této redakce opravdu nemohli čekat – smile…

Zdroj informací o kartě!

5 Komentářů

 1. Refael
  3.9.2015 – 19 Elul 5775 v 05:51 — Odpovědět

  Je úplně jedno, zda ta platební karta je debitní či jiná.
  Ta karikatura je ovšem jak za nacismu dělaná. V tom je to děsivé.

  Ano, smrt civilistů je VŽDY tragická při každém válečném konfliktu, ovšem je nebetyčný rozdíl ve statusu(ať se vám to líbí nebo ne, ale je to tak), kdy jsou záměrně cíleni jako terče a mezi těmi, které ten který vládnoucí režim využívá jako lidské štíty, což je drtivá většina obětí v Gaze si dovolím tvrdit(ovšem neříkám, že jich je plně 100%). Ale naše IDF NECÍLÍ, opakuji znovu NECÍLÍ na čistě civilisty.

  Víte, ještě nebyla vynalezena zbraň(technicky), která by např.při dopadu na "civilní" dům, kde jsou třeba ukryté rakety či jiné zbraňové systémy i s obsluhou, ta raketa z letadla detekovala, kdo je terorista a v které části toho domu se momentálně nachází, aby tak nasměrovala výbuch. Žel taková zbraň neexistuje a asi dlouho nebude existovat.

  Viděli jste například jediný, opakuji JEDINÝ případ, kdy izr.rodina poslala své děti k hranicím pásma Gazy provokovat Hamásníky?
  Nemusím vám opakovat ona památná slova G.Meirové.

  Tento článek je proto kompletně demagogický.

  14
  3
 2. 3.9.2015 – 19 Elul 5775 v 06:27 — Odpovědět

  Znamená to, že když si nechám udělat Rafaeli stejnou kartu od ČSOB, bude ČSOB antisemitská a Ćeši antisemiti, lol..

  0
  8
 3. Darask
  3.9.2015 – 19 Elul 5775 v 09:05 — Odpovědět

  Je dobré si přečíst článek celý. Je zde jasně uvedeno – "Tato kreditní karta se nevydává v masovém měřítku a inkriminovaný obrázek jsme již vyřadili z naší databáze." Co to znamená? Že banka měla tento motiv jako šablonu, neboli mustr pro zákazníky k výběru motivu. Což není zrovna košer. Ovšem Eretz i Vy děláte z komára well blouda

  0
  4
  • Tomáš Flaška
   3.9.2015 – 19 Elul 5775 v 09:33 — Odpovědět

   Já si myslím, že to z toho nevyplývá. Může to být také tak, že každý obrázek, který si klient navrhne a banka použije na kartu, se automaticky zařazuje do bankovní databáze. A dle mě lidi už obecně blbnou. Mě osobně tedy tento obrázek nijak neuráží. Proč nedat najevo, že Židé mají peníze? V historii tomu tak vždycky bylo a nevidím na tom nic špatného. Jsou to úplně stejné žabomyší spory jako s černouškem v Holandsku, nebo i sprchami v Osvětimi. To aby se za chvíli člověk bál vzít na hlavu nějaký druh čepice, že se ozvou Židé, že to nevhodně připomíná jejich pokrývku, nebo Muslimové, že podoba se šátkem je šokující, či někdo jiný, že to znevažuje turban … a já nevím co ještě. Celé ke to prostě na hlavu.

   5
   4
 4. danny
  3.9.2015 – 19 Elul 5775 v 11:19 — Odpovědět

  kartičky sú naviazané na peniaze.Nie je dôležitejší problém,že od roku 1971 sa dolár odpútal od krytia zlatom.(Prišli na to Frantíci,ked si priplávali s bojovými lodami pre zlato namiesto dolároc a odišli s dlhým nosom).A svet je zachrlený ,,virtuálnymi"peniazmi?Dokedy?smile

  0
  0

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

Exkluzivní zpráva Shekelu: velvyslanec Schapiro hledal kořeny své rodiny v Jihlavě

Další článek

Opravdu velmi mírumilovní Palestinci