A činím tak s radostí. Řidičák mi nedali, protože vědí, že jsem notorik. Že to někomu vadí? Hlavní je, že mi to toleruje můj zaměstnavatel. A vy ostatní si můžete …

Několikrát jsem požádal o přezkum rozhodnutí o nevydání řidičského oprávnění. Vždy marně. Faktem je, to nezapírám, že mě už párkrát policajti s alkoholem za volantem načapali. Zatím se to vždy obešlo s peněžitou pokutou.

Ale já rozvážím rohlíky a můj zaměstnavatel mě potřebuje. Tak na nějaký řidičák kašle. A já taky. Vždyť ho stejně ani nemusím mít – řídit umím a předpisy znám taky. Tak k čemu mi řidičák je? Ke své práci ho vlastně nepotřebuji. Dělám jí tak jako tak a budu ji dělat i nadále. Ten zákon o řidičákách je prostě napsaný špatně. Tak ho přeci nemusím dodržovat.

Ale aby se neřeklo, tak se proti tomu rozhodnutí úřadů budu odvolávat do nekonečna. Mně se to dařilo protahovat už teď dost dlouho, a možností do budoucna je také dost. Můj zaměstnavatel se také nemusí bát, že by mu za mě někdo nadával. Ty rohlíky, co peče, jsou moc dobré a lidi je zbožňují. To mu odpustí ledacos. Hlavně když to umí slovně nandat své konkurenci! To lidi fakt žerou (tím teď nemyslím ty rohlíky).

A když už jednou přeci jen dojde k nějakému rozhodnutí, že mi ten řidičák opravdu, ale opravdu vydat nemohou, tak už u svého zaměstnavatele nebudu a budu za vodou.

A teď citát z rozhovoru kancléře Mynáře pro aktualne.cz: „Bezpečnostní prověrku ke své práci vlastně ani nepotřebuji.“ A: „Proti neudělení bezpečnostní prověrky od NBÚ využiji všechny opravné prostředky“.

Žádný komentář

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

První gay židovská organizace funguje v Bruselu

Další článek

Konvička v Polné: Pane, vy jste trouba!