Jsou dva a jsou nezapomenutelní. Echo je osobitá zpěvačka, charismatická žena, rapující smršť. Tito se stará o hudbu. Věnuje se ji celým svým srdcem. Doslova vynalézá nové rytmy a hudební postupy. Bez něj by Echo nebyla tou divokou a nepoustanu a Tito by bez ní nebyl ten neotřelý skladatel. Echo a Tito, to je symbióza, která se vryje hluboko pod kůži každému milovníkovi elektronické hudby.

11011254_828014587254344_3802037891791465296_n

A kdo vlastně jsou?

Echo a Tito jsou dva hudební producenti, kteří ve své tvorbě mixují elektronické rytmy napříč dobou a etnikem. Jejich cit pro elektroniku jim dovoluje spojit místy neslučitelné a posluchač to bude stále vnímat jako originální hudební mix, cosi nového a přesto známého. Toto se dvojici z Tel Avivu daří na výbornou. A není divu. Hudbě se věnují už dlouhá léta. Na kontě mají tři alba, to poslední, The Bastard, vydali loni na podzim. Nejdříve navštívili většinu hudebních klubů v rodné zemi a posledních pár let konečně jezdí představovat svou hudbu i do zahraničí. V České republice byli poprvé snad před čtyřmi lety. Od té doby jsou pravidelnými hosty letních festivalů, studentských Majálesů a akcí, které se pojí právě s elektronickou hudbou. Naposledy tady byli v květnu. A ani ne po půl roce se vracejí. Tentokrát budou mít tři koncerty. V Praze, Plzni a Českých Budějovicích.

 

  1. listopadu, Praha, Cross club, 20.00
  2. listopadu, Plzeň, Anděl, 20.00
  3. listopadu, České Budějovice, Velbloud, 20.00

 

Echo & Tito na bandcamp.com https://echotito.bandcamp.com/

Zdroj fotografií – fb kapely

Žádný komentář

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

Deník 2016 - SPOLU PRO WAKITAKU

Další článek

Hybaj do práce, saúdská ženo!