Zdroj: Shekel

Pozvánka na setkání s palestinským pastorem z Betléma Dr. Naimem Khourym.

V pondělí 22. dubna pořádá místopředseda Senátu Parlamentu ČR MUDr. Přemysl Sobotka setkání pro vybrané senátory, novináře a pastory s Dr. Naimem Khourym, baptistickým kazatelem z Betléma. Setkání se koná ve Frýdlantském salonku Senátu PČR od 10.00 do 12.00 hodin (vstup z Valdštejnské ulice vchodem A).

Pastor Khoury založil a vede baptistický sbor v Betlémě, skupinku v Jerichu a sbor ve východním Jeruzalémě i přímo v muslimské čtvrti jeruzalémského Starého Města. Je neohroženým kazatelem evangelia a jeho láska k pravdě ho vede k tomu, že nerespektuje ideologické předsudky a odmítá protižidovskou propagandu. Bude mluvit z vlastní zkušenosti na téma, zda je možné smíření na Blízkém východě.

Máte-li zájem se setkání zúčastnit, prosíme vzhledem k omezené kapacitě o registraci emailem na icej@ecn.cz do 18. 4. 2013.

Autor: redakce Shekel.cz

Žádný komentář

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

Soud: Zámek v Puklicích se má vrátit

Další článek

Vedla návštěva izraelského prezidenta k rasistickému nařízení?