Zdroj: idnes.cz

Italská policie identifikovala muže, který minulý měsíc odeslal krabice s vepřovými hlavami římské hlavní synagoze, izraelské ambasádě a římskému muzeu, které pořádá výstavu o holokaustu.Podle italských sdělovacích prostředků jde o devětadvacetiletého Ernesta Morosiniho. Podle pořádkových sil plánoval založení antisemitského hnutí a svým činem chtěl získat příznivce. Policie Morosiniho nyní vyšetřuje pro podněcování rasové nenávisti.

Prezident římské židovské komunity Riccardo Pacifici vydal prohlášení, v němž policii děkuje za “rychlou a přesnou práci.”.

Vepřové hlavy, doručené kurýrní službou, dorazily k adresátům 24. ledna, tři dny před Mezinárodním dnem vzpomínek na holokaust.

 

Autorka: Karíma Sadio

PS: Poznámka pro pana ….,až bude zase komentovat tituly, nebo ne-košer prasata zda jsou růžová nebo černá, tak je to o úhlu pohledu. A odpověď na námět článku, zda někdo na Světě dokáže poslat blbce do prodele?: Nikdy nedokážete poslat blbce do prdele, slušně, protože to nikdy nepochopí.
Autor poznámky: 01

Žádný komentář

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

Beseda s Miko Peledem: Naděje pro svobodu a demokracii v Palestině/Izraeli

Další článek

Ukrajina