Zdroj: Wikipedie

Izraelský občan Dror Khenin, 37 let, byl zabit minou z Pásma Gazy ve chvíli, kdy dopravoval vojákům potraviny. Jedná se o prvního Izraelského občana, který byl zabit Palestinckými teroristy při operaci Protective Edge. Oběť našel Izraelský záchranný tým, po převozu do nemocnice v Ashkelonu byl však prohlášen za mrtvého.

Přestože obranný systém Iron Dome je klíčový v obraně před Palestinskými raketami, není schopen zastavit střely z minometů.

Počet Izraelských občanů zraněných teroristy při operaci Protective Edge je nyní 16 – 1 mrtvý a 15 zraněných (včetně dětí).

 

Hamas naléhá na civilisty v Gaze, aby ignorovali výstrahy IDF před nálety a pokračovali ve vytváření lidských štítů k ochraně teroristických raket. IDF dnes na své Facebookové stránce zveřejnilo informaci o tom, že Hamas a spřízněné teroristické skupiny brání civilistům v opuštění Gazy a nutí je zůstat v nevíce zasažených oblastech.

Facebook zaměřený na sdílení fotografií ze zasažené Gazy nadále zveřejňuje falešné fotografie především mrtvých dětí. Včera byl dokonce zveřejněn obrázek figuríny představující rozstřelené dítě z amerického hororu, o kterém správci stránky prohlašovali ,že se jedná o Palestinskou holčičku. Nezávislé pro-izraelské stránky na Facebooku na tento podvod upozornilo a zprávu proto převzaly i státní deníky.

Autor: redakce Shekel.cz

2 Komentářů

 1. dada
  17.7.2014 – 19 Tammuz 5774 v 09:44 — Odpovědět

  Na facebooku se vyskytuje blbostí a mystifikací… možná by to tedy chtělo dodat informace odjinud, jak to s těmi “malými palestinskými hady” vypadá, zda skutečně chcípají podle představ jisté krásné izraelské političky…

  http://literarky.parlamentnilisty.cz/blogy/tereza-spencerova/17920-jako-by-se-bliila-dali-intifada

  0
  0
 2. Erich
  17.7.2014 – 19 Tammuz 5774 v 14:32 — Odpovědět

  Třeba odsud? https://www.facebook.com/lehaselmehabel

  Škoda že je Michal Foršt zabanován, protože jinak bych ho moc rád poprosil o zprostředkování názorů části populace.

  0
  0

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

Je to sice „jejich“, ale …

Další článek

Z čeho si budeme na podzim při volbách vybírat?