Aneb otevřený dopis Haně Mayer, Jiřímu Blažkovi a Honzovi Günsbergererovi, ve kterém budu reagovat na status pana NIKOHO, ke kterému jsem se dostal až dneska ovšem mohu ho řešit s chladnou hlavou a čistými myšlenkami.

Status:

hana

hana2

Milá Hano, když Shekel.cz 1. března 2010 začínal, neměl jsem kromě pocitu, že miluju psaní a že bych rád měl svoje noviny (mimochodem již třetí: jedny v 9. třídě, jedny ve skautu: Ty dokonce přinesli interview s Jaroslavem Foglarem, od kterého jsem přečetl skoro všechny knihy) taky něco většího a to Shekel.cz. Sen o něm, byl již dva roky předtím, ale kapitál nebyl, ne že by se za ty dva roky následující do prvního článku něco změnilo, ale cítil jsem velkou potřebu se vyjádřit.

Vy jste mě ze začátku stále kritizovala, což by inteligentní člověk, od člověka s dobrým srdcem jako Vy, měl vnímat jako podporu na zlepšení. Nicméně po jisté době jsem z Vašich slov cítil spíš házení klacků pod nohy; bylo toho přespříliš. Lidé, kteří se ke mně chovali přesně tak, jak jste jednala Vy, mně v životě bránili se svobodně vyjádřit. Styděl jsem se před nimi, že napíšu nějakou hloupost, že se zachovám jinak než by se zachoval Žid (nebo žid), že se projevím jako svině a pořád jsem si myslel že židi svině nejsou.

Přestal jsem Vám věřit, opadla ze mě nenávist vůči Vám a vůči Eretzu, který se bál – dle mého soudu-  konkurence (dneska vím, že jsme mnohem lepší. Možná myslíte, že se to měří jenom návštěvností a diskutujícími schovaných na Fóru pod nickem, ale já jsem rád, že jsem poznal spousty fajn lidí, kteří my napsali fajn maily).

Vašemu manželovi jsem ublížil nejvíce a jemu jsem se v interview s ním upřímně omluvil. K Vám necítím zášť, nenávist ani zlobu, nezáleží mi na vás, ale příště až zase budete Lašonovat na můj účet, udělejte to raději veřejně ať mám možnost se k tomu vyjádři. Vlastně jsem si myslel, že Židé nelašonují – smile – ale moje chyba, už jsem mohl pochopit z Vaších příspěvků před pěti lety, že zase taková pravda to nebude.

Milý Blažku, už i pan NIKDO je v M18, jenom na rozdíl od Tebe nemá potřebu řešit svou Vyvolenost, Židovství,  vzdělání a inteligenci vlastním EGEM a říct jediné: BUĎ BLAŽKOVI ROZUMÍŠ A NEBO JSI DEBIL.

Milý Honzíku, Vy my vždycky voláte, když mě chcete varovat, od Vás to však zní spíše jako hrozba a vyvolání paniky. Mám pocit, že je to Vaše povaha. Myslím, že jste člověk, který stejně jako já rád vyvolává emoce.

K Amirovi jediné, chodil k nám od mých třinácti let, mám ho moc rád a když si znovu přečtete interview s ním, zjistíte že se o Vás zmínil ve vší počestnosti. Nechápu tedy, jestli Vaše IQ řezníka bylo zmínit, že Amir je Tlustej dement. Většinou člověk používá urážky, který nejvíc bolí jeho samotného. Takže Tlustej demente, již mi nikdy nevolejte, prosím!

PS: doména KING-SOLOMON.cz stále na PRODEJ! Pro našeho obecního Honzíka jsou peníze stejně důležité jako třeba pro mě, ale aby myslel na stejnou doménu pouze navíc s pomlčkou, bychom asi chtěli moc – smile,,

2 Komentářů

 1. Refael
  24.5.2015 – 6 Sivan 5775 v 13:19 — Odpovědět

  Můžete mi vysvětlit,co je M18, několikrát popsán v článku?

  0
  0
 2. 24.5.2015 – 6 Sivan 5775 v 16:54 — Odpovědět

  Maiselova 18

  0
  0

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

O posměváčcích (1)

Další článek

Studio Kahn vzdává hold čisté keramice