11. 5. 2017, 19:00

Další večer, kdy si můžete přijít popovídat s rezidenty MeetFactory o jejich tvorbě, proběhne ve čtvrtek 11. května od 19:00. Vyjděte pár schodů do rezidenčního patra a prozkoumejte – sami nebo v rámci komentované prohlídky s kurátory Luciou Kvočákovou a Piotrem Sikorou – ateliéry umělců z Izraele,PolskaBelgieUSA, Slovenska a ČR.

V rámci večera proběhne křest uměleckého Časopisu X, jehož 9. vydání představí jeho zakladatelé a hlavní editoři Slavomíra Ondrušová a rezident MeetFactory Milan Vagač. Ti, co se chtějí dozvědět o současné izraelské literatuře, mohou navštívit ateliér izraelského spisovatele Yonatana Raz Portugaliho, kde bude probíhat scénické čtení z jeho chystané knihy. Vrcholem večera pak bude live audio video show a VJing session v ateliéru izraelské rezidentky Hindy Weiss.

Podívejte se na fotky z nedávného Veřejného domu, jehož součástí byly i Open Studios.

Vstup je zdarma.

Žádný komentář

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

Kosmetika z Mrtvého moře

Další článek

Svět knihy Praha. Izraelská literatura a jako host Uri Orlev